Zapraszamy na turnieje brydża sportowego

do ZOKiR Złotoryja

w czwartki na godzinę 17:00

 

 Witamy w nowym roku

i zapraszamy od 2 stycznia na złotoryjskie turnieje brydżowe

 

 

 

rozgrywki w sali baletowej

 

 

Wiadomości ligowe:

Po rozegraniu 7 i 8 kolejki

(mecz z Piast II Lubań wygrany 14,6:5,4 i Impwas Kamienna Góra 17,58:2,42)

awansowaliśmy na 1 miejsce w lidze okręgowej.

Do rozegrania 26/01/2020 pozostały nam dwa ciężkie mecze

z drużyną z 3 miejsca - Miłkowice i wiceliderem Jelenia Góra.

W klasyfikacji indywidualnej (na 54 zawodników) prowadzą

nasi koledzy z drużyny Ryszard Rączkowski i Józef Grybel.

W pierwszej ósemce mamy udział 50% -

na miejscu 4 jest Andrzej Stachowiak, na 8 Adam Szewczak.

 

 

 

Wiadomości z lokalnego podwórka - z nowym rokiem 2020 rusza nowa klasyfikacja długofalowa.

Na 1 miejscu Grzegorz Skowronek

Na drugim 4 zawodników (jak oni się tam zmieścili)

    Gracz RAZEM 02-sty 09-sty
1 * Skowronek G. 33 10 23
2 * Birowski P 27 19 8
3 * Janiak A. 27 19 8
4   Salwa R.              27 8 19
5   Mileszko J. 27 8 19
6   Gołąbek M. 24 12 12
7   Kozieł W 24 12 12
8   Rączkowski R. 24 10 14
9 * Cymbalista T. 23   23
10   Szewczak A 18 2 16
11   Czapulak G. 16   16
12   Czerniawski M. 15 15  
13   Sękowski W. 15 15  
14   Grybel J. 14   14
15   Gajek J. 10 6 4
16   Kozajda B. 10 4 6
17   Ciereszko Z 10   10
18   Poznysz A 10   10
19   Pawłowski A. 8 2 6
20   Zdaniuk A. 6 6  
21   Wiszniewski H 4 4  
22   Depta St. 4   4
23   Świrzewski A 2   2
24   Szmydyński P. 2   2

 

 

 

 

 

 

Liga - drużyna Renbut Złotoryja

Meczami z: JKBS Seniorzy Jawor oraz ZKBS I Zgorzelec wygranymi 19,22:0,78 oraz 13,15 : 6,85 zakończyła się jesienna część rozgrywek ligi okręgowej. Drużyna KKS RenBut Złotoryja na cztery mecze przed końcem rundy zasadniczej zajmuje drugie miejsce tracąc 4 VP do drużyny pierwszej – KB Zabobrze Jelenia Góra i mając 7 VP przewagi nad drużynami trzecią i czwartą. Do rozegrania naszej drużynie pozostały jeszcze cztery mecze z najsilniejszymi drużynami z czoła tabeli. Będą one decydować o układzie w tabeli i awansie do fazy play-off.

 

                      
   

 


 
 

.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

           

Orzeł Fredi

kurczaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0037

Co robi brydżowy as jak mu syn pokazuje świadectwo?

Wyciąga PASA

 

            

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

V MISTRZOSTWA ZŁOTORYI - 23/06/2019

Gratulacje na mistrzów:

1 Józef Sudoł - Andrzej Zdaniuk

2 Janusz Mileszko - Ryszard Salwa

3 Marcin Rój - Waldemar Maciejewski

 

Nagrody specjalne:

Dla najlepszej pary klubowej:

Andrzej Świrzewski - Piotr Szmydyński

Dla najlepszej pary złotoryjskiej:

Grzegorz Skowronek - Andrzej Stachowiak

Dla najlepszej pary Powiatu Złotoryjskiego:

Andrzej Kozajda - Piotr Birowski

 

 

 


 

 

 

==============================================================================================

 

 

21-02-2019 Rozegraliśmy turniej pamięci Piotra Krawczyka

Wszystkim kolegom którzy wzięli udział w turnieju dziękujemy, a zwycięskiej parze:

Grzegorz Skowronek i Tadeusz Cymbalista - gratulujemy

 

 


imag0480


------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakończyliśmy rozgrywki 2018

W czwartek 20 XII rozegraliśmy ostatni turniej w 2018 roku.

W  43 turniejach zagrało 39 zawodników i po zaciętej walce wyłoniliśmy zwyciężców klasyfikacji długofalowej.

1 Grzegorz Czapulak

2 Piotr Birowski

3 Andrzej Pawłowski

 

 

Zwycięzcom gratulujemy

Pełny ranking w zakładce "Długa fala 2018"

 


====================================================================

IV MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 26 maja 2018 r.

 graf0.png

Wyniki końcowe

 mistrzostwa 2018

Dziękujemy wszystkim walczącym w Mistrzostwach Złotoryi o puchar Burmistrza

i gratulujemy zwycięzcom

1. Piotr Klubnicki - Lech Warężak

2. Mariusz Ilnicki - Przemysław Saliński

3. Łukasz Rokita - Ireneusz Szulc

 

Najlepsza złotoryjska para:

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

Najlepsza para drużyny Ren-But

Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak


 

====================================================================

 

 

III MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 7 maja 2017 r.

 graf0.png

 Wyniki końcowe


ZWYCIĘZCY:

1 Albina Suder - Ryszard Suder

2 Bronisław Tabisz - Ryszard Makuch

3 Jerzy Zatorski - Grzegorz Czapulak

 

Najlepsza para powiatu złotoryjskiego:  Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak

Najlepsza para "Renbut Złotoryja":   Józef Grybel - Bolesław Grybel

Nagroda "młodzi waleczni" - dla pary juniorskiej:  Maciej Betliński - Sebastian Zimorski

 

 


 

 

 

 

============================

 Rozegraliśmy "Pierwszy turniej im. Prima Aprilisa" o jajo niespodziankę 

 

Nagroda "Dla największego Orła x 2"

 

DSC_0696.JPG

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a dla małych kurczaków nagroda pocieszenia

 DSC_0699.JPG

---------------------------------------------------------------------

asy

wezmę to jest w ładnym kolorze

DSC_0698.JPG

-------------------------------------------------------------------------

z daleka wygląda jak generalska buława

DSC_0693.JPG

-----------------------------------------------------------------------

jak się dobrze gra to i efekty są

DSC_0694.JPG


 

Fotografie z Mistrzostw Foto Mistrzostwa

 
 

II MISTRZOSTWA ZŁOTORYI w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

 

 IMG_2062K.jpg

 

 

WYNIKI 2016-06-11

 

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZŁOTORYJA

1 miejsce Maciej Rochowicz - Robert Księżopolski

2 miejsce Dorota Kwintkiewicz - Ryszard Makuch

3 miejsce Aleksander Poznysz - Tomasz Baj

 

 PUCHAR STAROSTY

(dla najlepszej pary powiatu złotoryjskiego)

Piotr Krawczyk - Mariusz Dziech

 IMG_2098K.jpg

 

NAGRODA DLA NAJLEPSZEJ PARY RENBUT ZŁOTORYJA

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

 

zokir