Z POWODU ZAGROŻENIA WIRUSOWEGO

TURNIEJE BRYDŻOWE

ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

  W związku z trwającą akcją kwarantanny, rozgrywki brydżowe przeniosły się do internetu, na platformę BBO. Jest dużo turniejów bezpłatnych. Codziennie rano o godz. 8 odbywa się turniej indywidualny na maxy (organizator nick: Falcon). O godz. 9,30 turniej indywidualny na impy (organizator nick: Klima). Oprócz tego DZBS organizuje turnieje na maxy parami  w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godzinie 17 dla dolnośląskich członków PZBS (na wrocławskiej fali  - org. Nick: psychonat) . Niektóre z tych turniejów wymagają rejestracji lub wcześniejszego zgłoszenia. Poza tym prawie codziennie wieczorem na stronach  BBO spotkać można kolegów z naszej sekcji z którymi można zagrać mecz – aby nie utracić całkowicie formy zapraszamy do rozgrywek w internecie.

G.S

 

i czytać, czytać, czytać

A.J.

pozdrowienia dla Juniora.

 

 
                                                                                                  

 

    .

================================

 

W dniu 20-02-2020 rozegrany został turniej pamięci Piotra Krawczyka

gratulujemy zwycięzcom Zbigniewowi Ciereszcze i Aleksandrowi Poznyszowi

t20200220z

 

t20200220b

 

t20200220a

 

 

 

 

rozgrywki w sali baletowej

 

 

 

Wiadomości z lokalnego podwórka -  2020  klasyfikacja długofalowa 27/02/2020


 

 

    Gracz RAZEM 02/1 09/1 16/1 23/1 30/1 06/2 13/2 20/2 27/2 05/3                    
1 *** Ciereszko Z 151   10 16 23 17 19   25 27 14  
2 *** Poznysz A 151   10 16 23 17 19   25 27 14  
3 ** Janiak A. 127 19 8 8 8   16 19 10 14 25  
4 ** Birowski P 121 19 8 12 8   16 19   14 25  
5 * Szewczak A 117 2 16 23 19 8 10 15 18 4 2  
6 * Skowronek G. 113 10 23 10 16 12 6   8 12 16  
7 * Cymbalista T. 113   23 10 16 12 6 10 8 12 16  
8   Gołąbek M. 111 12 12 6 12 2 12 8 21 16 10  
9   Salwa R.           
107 8 19 14 14 4 8 4 12 6 18  
10   Mileszko J. 107 8 19 14 14 4 8 4 12 6 18  
11   Czapulak G. 104   16 8 4 8   15 10 23 20  
12 * Świrzewski A 100   2 19 6 6 4 12 4 18 29  
13   Rączkowski R. 96 10 14   10 10 14 6   20 12  
14 * Szmydyński P. 94   2 19 6   4 12 4 18 29  
15   Grybel J. 86   14   10 10 14 6   20 12  
16   Kozieł W 78 12 12 6 12 2   8   16 10  
17 * Stachowiak A. 76     23 19   10   18 4 2  
18   Zdaniuk A. 71 6   12 4       6 23 20  
19 * Czerniawski M. 70 15         23   14 10 8  
20   Gajek J. 62 6 4 2 2 6 12 2 6   22  
21 * Sękowski W. 56 15         23     10 8  
22 * Pawłowski A. 55 2 6 4 2 21 2 10 2   6  
23 * Kozajda B. 47 4 6 4   21 2 2 2   6  
24   Zatorski J. 30         14     16      
25   Niebudek J 30         14     16      
26   Wiszniewski H 25 4             21      
27   Ćwięk J. 22                   22  
28   Raczyński W. 14               14      
29   Sokołowska U. 8                 8    
30   Kozik K. 8                 8    
31   Depta St. 6   4 2                
32   Preyzner R. 6                 2 4  
33   Karbowiak M. 6                 2 4  

 

 

 

 

Liga - drużyna Renbut Złotoryja

Meczami z: JKBS Seniorzy Jawor oraz ZKBS I Zgorzelec wygranymi 19,22:0,78 oraz 13,15 : 6,85 zakończyła się jesienna część rozgrywek ligi okręgowej. Drużyna KKS RenBut Złotoryja na cztery mecze przed końcem rundy zasadniczej zajmuje drugie miejsce tracąc 4 VP do drużyny pierwszej – KB Zabobrze Jelenia Góra i mając 7 VP przewagi nad drużynami trzecią i czwartą. Do rozegrania naszej drużynie pozostały jeszcze cztery mecze z najsilniejszymi drużynami z czoła tabeli. Będą one decydować o układzie w tabeli i awansie do fazy play-off.

 

                      
   

 


 
 

.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

           

Orzeł Fredi

kurczaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0037

Co robi brydżowy as jak mu syn pokazuje świadectwo?

Wyciąga PASA

 

            

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

V MISTRZOSTWA ZŁOTORYI - 23/06/2019

Gratulacje na mistrzów:

1 Józef Sudoł - Andrzej Zdaniuk

2 Janusz Mileszko - Ryszard Salwa

3 Marcin Rój - Waldemar Maciejewski

 

Nagrody specjalne:

Dla najlepszej pary klubowej:

Andrzej Świrzewski - Piotr Szmydyński

Dla najlepszej pary złotoryjskiej:

Grzegorz Skowronek - Andrzej Stachowiak

Dla najlepszej pary Powiatu Złotoryjskiego:

Andrzej Kozajda - Piotr Birowski

 

 

 


 

 

 

==============================================================================================

 

 

21-02-2019 Rozegraliśmy turniej pamięci Piotra Krawczyka

Wszystkim kolegom którzy wzięli udział w turnieju dziękujemy, a zwycięskiej parze:

Grzegorz Skowronek i Tadeusz Cymbalista - gratulujemy

 

 


imag0480


------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakończyliśmy rozgrywki 2018

W czwartek 20 XII rozegraliśmy ostatni turniej w 2018 roku.

W  43 turniejach zagrało 39 zawodników i po zaciętej walce wyłoniliśmy zwyciężców klasyfikacji długofalowej.

1 Grzegorz Czapulak

2 Piotr Birowski

3 Andrzej Pawłowski

 

 

Zwycięzcom gratulujemy

Pełny ranking w zakładce "Długa fala 2018"

 


====================================================================

IV MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 26 maja 2018 r.

 graf0.png

Wyniki końcowe

 mistrzostwa 2018

Dziękujemy wszystkim walczącym w Mistrzostwach Złotoryi o puchar Burmistrza

i gratulujemy zwycięzcom

1. Piotr Klubnicki - Lech Warężak

2. Mariusz Ilnicki - Przemysław Saliński

3. Łukasz Rokita - Ireneusz Szulc

 

Najlepsza złotoryjska para:

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

Najlepsza para drużyny Ren-But

Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak


 

====================================================================

 

 

III MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 7 maja 2017 r.

 graf0.png

 Wyniki końcowe


ZWYCIĘZCY:

1 Albina Suder - Ryszard Suder

2 Bronisław Tabisz - Ryszard Makuch

3 Jerzy Zatorski - Grzegorz Czapulak

 

Najlepsza para powiatu złotoryjskiego:  Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak

Najlepsza para "Renbut Złotoryja":   Józef Grybel - Bolesław Grybel

Nagroda "młodzi waleczni" - dla pary juniorskiej:  Maciej Betliński - Sebastian Zimorski

 

 


 

 

 

 

============================

 Rozegraliśmy "Pierwszy turniej im. Prima Aprilisa" o jajo niespodziankę 

 

Nagroda "Dla największego Orła x 2"

 

DSC_0696.JPG

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a dla małych kurczaków nagroda pocieszenia

 DSC_0699.JPG

---------------------------------------------------------------------

asy

wezmę to jest w ładnym kolorze

DSC_0698.JPG

-------------------------------------------------------------------------

z daleka wygląda jak generalska buława

DSC_0693.JPG

-----------------------------------------------------------------------

jak się dobrze gra to i efekty są

DSC_0694.JPG


 

Fotografie z Mistrzostw Foto Mistrzostwa

 
 
 
 
 

II MISTRZOSTWA ZŁOTORYI w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

 

 IMG_2062K.jpg

 

 

WYNIKI 2016-06-11

 

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZŁOTORYJA

1 miejsce Maciej Rochowicz - Robert Księżopolski

2 miejsce Dorota Kwintkiewicz - Ryszard Makuch

3 miejsce Aleksander Poznysz - Tomasz Baj

 

 PUCHAR STAROSTY

(dla najlepszej pary powiatu złotoryjskiego)

Piotr Krawczyk - Mariusz Dziech

 IMG_2098K.jpg

 

NAGRODA DLA NAJLEPSZEJ PARY RENBUT ZŁOTORYJA

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

 

zokir