Zapraszamy na turnieje brydża sportowego

do ZOKiR Złotoryja

w czwartki na godzinę 17:00

------------------------------------------------------------------------------------------------

           

Jest czas ciężkej pracy i jest czas odpoczynku.

Przeżyjmy te Święta w spokoju i radości

zbierając siły na kolejne brydżowe zmagania.

 

kurczaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0037

            

 

 

Liga okręgowa – półfinały i finał

Rozgrywki odbędą się 27 kwietnia – półfinały i 28 kwietnia 2019 r. – finał – w Zgorzelcu (budynek na stadionie MKS Nysa przy ul. Maratońskiej).

W półfinałach grają drużyny

ZKBS I Zgorzelec – SBS Impas Lubin
KKS Ren-But Złotoryja – ZKBS II Zgorzelec

Rozegrane będzie 5 segmentów po 12 rozdań na stołach z zasłonami. Drużyna z wyższego miejsca po rundzie zasadniczej otrzyma 6.1 imp carry over i jest gospodarzem – wyznacza skład drużyny jako pierwsza w segmentach 2 i 4, – jako druga w segmentach 1,3 i 5.

Harmonogram gier:

  • 10.00 – 11.42   Segment 1
  • 12.00 – 13.42   Segment 2
  • 13.42 – 14.30   przerwa obiadowa
  • 14.30 – 16.12   Segment 3
  • 16.30 – 18.12   Segment 4
  • 18.30 – 20.12   Segment 5
----------------------------------------------

Aktualności z rozgrywek ligi okręgowej sezon 2018 – 2019.

Rozegrane w niedzielę 24 marca ostatnie dwie rundy rozgrywek brydżowej ligi okręgowej MZBS Karkonosze nie przyniosły zmian na czele tabeli. Rozgrywki pewnie wygrał ZKBS I Zgorzelec.

 KKS RenBut Złotoryja zachował drugie miejsce, wygrywając z 11,23 : 8,77 z KBS Piast II Lubań, oraz 15,69 : 4,31 z ZKBS II Zgorzelec. Dzięki temu nasza drużyna wraz ze zwycięzcą rozgrywek oraz zespołami: SBS Impas Lubin i ZKBS II Zgorzelec zakwalifikowała się do fazy play off. Zwycięstwo w tej fazie premiowane będzie awansem do trzeciej ligi.

W indywidualnej klasyfikacji Butlera na 128 sklasyfikowanych zawodników zwyciężył Jerzy Kurianowicz z ZKBS I Zgorzelec ze średnią 1,59 imp/rozd. W pierwszej dziesiątce znalazło się trzech zawodników   KKS RenBut Złotoryja : Andrzej Stachowiak na miejscu siódmym ze średnią 0,83 imp/rozd oraz Grzegorz Skowronek i Andrzej Janiak na miejscach 9-10 (0,72 imp/rozd). Pozostałe miejsca naszych zawodników: 36 – Józef Grybel, 44 i 45 – Adam Szewczak i Andrzej Pawłowski oraz 52 – Piotr Birowski.

G.S.


 

==============================================================================================

 

 

21-02-2019 Rozegraliśmy turniej pamięci Piotra Krawczyka

Wszystkim kolegom którzy wzięli udział w turnieju dziękujemy, a zwycięskiej parze:

Grzegorz Skowronek i Tadeusz Cymbalista - gratulujemy

 

 


imag0480


------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakończyliśmy rozgrywki 2018

W czwartek 20 XII rozegraliśmy ostatni turniej w 2018 roku.

W  43 turniejach zagrało 39 zawodników i po zaciętej walce wyłoniliśmy zwyciężców klasyfikacji długofalowej.

1 Grzegorz Czapulak

2 Piotr Birowski

3 Andrzej Pawłowski

 

 

Zwycięzcom gratulujemy

Pełny ranking w zakładce "Długa fala 2018"

 


====================================================================

IV MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 26 maja 2018 r.

 graf0.png

Wyniki końcowe

 mistrzostwa 2018

Dziękujemy wszystkim walczącym w Mistrzostwach Złotoryi o puchar Burmistrza

i gratulujemy zwycięzcom

1. Piotr Klubnicki - Lech Warężak

2. Mariusz Ilnicki - Przemysław Saliński

3. Łukasz Rokita - Ireneusz Szulc

 

Najlepsza złotoryjska para:

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

Najlepsza para drużyny Ren-But

Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak


 

====================================================================

 

 

III MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 7 maja 2017 r.

 graf0.png

 Wyniki końcowe


ZWYCIĘZCY:

1 Albina Suder - Ryszard Suder

2 Bronisław Tabisz - Ryszard Makuch

3 Jerzy Zatorski - Grzegorz Czapulak

 

Najlepsza para powiatu złotoryjskiego:  Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak

Najlepsza para "Renbut Złotoryja":   Józef Grybel - Bolesław Grybel

Nagroda "młodzi waleczni" - dla pary juniorskiej:  Maciej Betliński - Sebastian Zimorski

 

 


 

 

 

 

============================

 Rozegraliśmy "Pierwszy turniej im. Prima Aprilisa" o jajo niespodziankę 

 

Nagroda "Dla największego Orła x 2"

 

DSC_0696.JPG

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a dla małych kurczaków nagroda pocieszenia

 DSC_0699.JPG

---------------------------------------------------------------------

asy

wezmę to jest w ładnym kolorze

DSC_0698.JPG

-------------------------------------------------------------------------

z daleka wygląda jak generalska buława

DSC_0693.JPG

-----------------------------------------------------------------------

jak się dobrze gra to i efekty są

DSC_0694.JPG


 

Fotografie z Mistrzostw Foto Mistrzostwa

II MISTRZOSTWA ZŁOTORYI w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

 

 IMG_2062K.jpg

 

 

WYNIKI 2016-06-11

 

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZŁOTORYJA

1 miejsce Maciej Rochowicz - Robert Księżopolski

2 miejsce Dorota Kwintkiewicz - Ryszard Makuch

3 miejsce Aleksander Poznysz - Tomasz Baj

 

 PUCHAR STAROSTY

(dla najlepszej pary powiatu złotoryjskiego)

Piotr Krawczyk - Mariusz Dziech

 IMG_2098K.jpg

 

NAGRODA DLA NAJLEPSZEJ PARY RENBUT ZŁOTORYJA

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

 

zokir