Zawieszamy czwartkowe turnieje

 

 

krolk

Ze względu na zwiększone zagrożeniem epidemiologiczne zawieszamy turnieje brydżowe.

Według ostatnich uzgodnień przerwa potrwa do końca miesiąca października.

Po przeanalizowaniu sytuacji na początku przyszłego miesiąca zostanie podjęta decyzja o terminie przywrócenia rozgrywek.

.

 

 

 ======================================================================================

 Długa fala 2020

 

    Gracz RAZEM I-III VII VIII IX 01X 08X 15X
1 * Szewczak A.    0 313 117 61 46 67 4 8 10
2 9* Ciereszko Z 310 151   69 52 21 17  
3 9* Poznysz A. 310 151   69 52 21 17  
4 *** Czapulak G.     3 284 104 89 20 37 14 14 6
5 **** Birowski P.        6 267 121 53 35 24   21 13
6 **** Janiak A.          4 266 127 57 16 45 8   13
7 * Rączkowski R. 3 236 96 45 22 34 10 12 17
8 * Salwa R.          1 231 107 26 33 45 6 10 4
9   Gołąbek M.      2 223 111 46 12 32 12 2 8
10 *** Czerniawski M. 216 70 65 38 14 17 6 6
11 *** Skowronek G. 208 113 23   33 8 21 10
12 *** Stachowiak A. 207 76 21 46 52 4 8  
13 * Mileszko J.      4 207 107 26 31 23 6 10 4
14   Kozieł W.         4 190 78 46 12 32 12 2 8
15 * Świrzewski A. 189 100 35 18 32   4  
16   Grybel J. 187 86 45 22 22   12  
17 * Cymbalista T. 182 113 14 35 6 14    
18 * Szmydyński P. 155 94 35 10 12   4  
19   Gajek J.           3 140 62 24 12 24 2 14 2
20 ** Pawłowski A. 113 55 20   21     17
21 * Sękowski W. 95 56 16     17 6  
22   Zdaniuk A. 73 71 2          
23 * Wegner B. 52   23 29        
24 * Kozajda B. 47 47            
25   Ćwięk J. 46 22 6   8 10    
26   Raczyński W. 44 14   18 12      
27   Michalski M. 33       33      
28   Zatorski J. 30 30            
29   Niebudek J 30 30            
30   Wiszniewski H 25 25            
31   Śnieżko Kamila 24   24          
32   Depta St. 20 6   2 8 2   2
33   Gąska E 17     17        
34   Sokołowska U. 8 8            
35   Kozik K. 8 8            
36   Preyzner R. 6 6            
37   Karbowiak M. 6 6            
38   Stachowiak K. 4   4          
39   Tyburcy T. 2   2          

================================

 

W dniu 20-02-2020 rozegrany został turniej pamięci Piotra Krawczyka

gratulujemy zwycięzcom Zbigniewowi Ciereszcze i Aleksandrowi Poznyszowi

t20200220z

 

t20200220b

 

t20200220a

 

 

 

 

rozgrywki w sali baletowej

 

 

 

 

 

Liga - drużyna Renbut Złotoryja

Meczami z: JKBS Seniorzy Jawor oraz ZKBS I Zgorzelec wygranymi 19,22:0,78 oraz 13,15 : 6,85 zakończyła się jesienna część rozgrywek ligi okręgowej. Drużyna KKS RenBut Złotoryja na cztery mecze przed końcem rundy zasadniczej zajmuje drugie miejsce tracąc 4 VP do drużyny pierwszej – KB Zabobrze Jelenia Góra i mając 7 VP przewagi nad drużynami trzecią i czwartą. Do rozegrania naszej drużynie pozostały jeszcze cztery mecze z najsilniejszymi drużynami z czoła tabeli. Będą one decydować o układzie w tabeli i awansie do fazy play-off.

 

                      
   

 


 
 

.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

           

Orzeł Fredi

kurczaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0037

Co robi brydżowy as jak mu syn pokazuje świadectwo?

Wyciąga PASA

 

            

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

V MISTRZOSTWA ZŁOTORYI - 23/06/2019

Gratulacje na mistrzów:

1 Józef Sudoł - Andrzej Zdaniuk

2 Janusz Mileszko - Ryszard Salwa

3 Marcin Rój - Waldemar Maciejewski

 

Nagrody specjalne:

Dla najlepszej pary klubowej:

Andrzej Świrzewski - Piotr Szmydyński

Dla najlepszej pary złotoryjskiej:

Grzegorz Skowronek - Andrzej Stachowiak

Dla najlepszej pary Powiatu Złotoryjskiego:

Andrzej Kozajda - Piotr Birowski

 

 

 


 

 

 

==============================================================================================

 

 

21-02-2019 Rozegraliśmy turniej pamięci Piotra Krawczyka

Wszystkim kolegom którzy wzięli udział w turnieju dziękujemy, a zwycięskiej parze:

Grzegorz Skowronek i Tadeusz Cymbalista - gratulujemy

 

 


imag0480


------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakończyliśmy rozgrywki 2018

W czwartek 20 XII rozegraliśmy ostatni turniej w 2018 roku.

W  43 turniejach zagrało 39 zawodników i po zaciętej walce wyłoniliśmy zwyciężców klasyfikacji długofalowej.

1 Grzegorz Czapulak

2 Piotr Birowski

3 Andrzej Pawłowski

 

 

Zwycięzcom gratulujemy

Pełny ranking w zakładce "Długa fala 2018"

 


====================================================================

IV MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 26 maja 2018 r.

 graf0.png

Wyniki końcowe

 mistrzostwa 2018

Dziękujemy wszystkim walczącym w Mistrzostwach Złotoryi o puchar Burmistrza

i gratulujemy zwycięzcom

1. Piotr Klubnicki - Lech Warężak

2. Mariusz Ilnicki - Przemysław Saliński

3. Łukasz Rokita - Ireneusz Szulc

 

Najlepsza złotoryjska para:

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

Najlepsza para drużyny Ren-But

Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak


 

====================================================================

 

 

III MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 7 maja 2017 r.

 graf0.png

 Wyniki końcowe


ZWYCIĘZCY:

1 Albina Suder - Ryszard Suder

2 Bronisław Tabisz - Ryszard Makuch

3 Jerzy Zatorski - Grzegorz Czapulak

 

Najlepsza para powiatu złotoryjskiego:  Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak

Najlepsza para "Renbut Złotoryja":   Józef Grybel - Bolesław Grybel

Nagroda "młodzi waleczni" - dla pary juniorskiej:  Maciej Betliński - Sebastian Zimorski

 

 


 

 

 

 

============================

 Rozegraliśmy "Pierwszy turniej im. Prima Aprilisa" o jajo niespodziankę 

 

Nagroda "Dla największego Orła x 2"

 

DSC_0696.JPG

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a dla małych kurczaków nagroda pocieszenia

 DSC_0699.JPG

---------------------------------------------------------------------

asy

wezmę to jest w ładnym kolorze

DSC_0698.JPG

-------------------------------------------------------------------------

z daleka wygląda jak generalska buława

DSC_0693.JPG

-----------------------------------------------------------------------

jak się dobrze gra to i efekty są

DSC_0694.JPG


 

Fotografie z Mistrzostw Foto Mistrzostwa

 
 
 
 
 

II MISTRZOSTWA ZŁOTORYI w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

 

 IMG_2062K.jpg

 

 

WYNIKI 2016-06-11

 

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZŁOTORYJA

1 miejsce Maciej Rochowicz - Robert Księżopolski

2 miejsce Dorota Kwintkiewicz - Ryszard Makuch

3 miejsce Aleksander Poznysz - Tomasz Baj

 

 PUCHAR STAROSTY

(dla najlepszej pary powiatu złotoryjskiego)

Piotr Krawczyk - Mariusz Dziech

 IMG_2098K.jpg

 

NAGRODA DLA NAJLEPSZEJ PARY RENBUT ZŁOTORYJA

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

 

zokir