Klasyfikacja  - długa fala 2022

    Gracz RAZEM styczeń luty marzec 07.04 14.04 21.04 28.04 05.05 12.05
1 ***** Birowski P. 239 35 44 82 10 13 19 19 12 5
2 ***** Janiak A. 214 23 32 82 10 13 19 19 12 4
3 * Cymbalista T. 194 52 27 72 15     10 10 8
4 **** Ciereszko Z 179 35 34 88 12 10        
5 ** Czapulak G. 177,5 35 30 60 8 8 15 4 6 11,5
6 ** Jarząb L. 162 42 23 47 19 8 6 8 8 1
7 * Skowronek G. 149   32 62 15 17   10 10 3
8 * Szewczak A. 137 28 10 57   17 15 4 6  
9 ** Szanduła Z. 131 28 15 47 19   6 8 8  
10 *** Dawidowski J. 129   19 88 12 10        
11 * Kozieł W. 126 41 12 38 3 6 8 12 4 2
12   Salwa R. 119 20 18 40 8 2 4 6 15 6
13 * Czerniawski M. 111 20 16 56         19  
14   Grybel J. 108 28 22 29     12 15 2  
15 * Gołabek M. 106,5 41   24 2 6 8 12 4 9,5
16   Rączkowski R. 93 16 28 20     12 15 2  
17   Gajek J. 92 18 27 32 4   2 2   7
18   Mileszko J. 91 20 18 26   2 4 6 15  
19   Pawłowski A. 85 18 27 32 4   2 2    
20 * Raczyński W. 71     42     10   19  
21 * Kurzeja L. 64 52 12              
22 * Garcarek A. 64     58 6          
23 * Krakowski J. 64     58 6          
24 * Stachura A. 61 39 12 10            
25 * Mincger R. 25 23 2              
26   Sokołowska U. 24 6 6 12            
27   Kozik K. 24 6 6 12            
28   Gąska E 14 6 8              
29   Stachowiak A. 12 12                
30   Zatorski J. 12     12            
31   Baniewski Wł. 10           10      
32   Preyzner R. 8   8              
33   Lippik R. 6     6            
34   Szmydyński R. 4         4        
35   Tyburcy T. 4         4        
36   Szmydyński P. 0                  
37   Niebudek J 0                  

 Klasyfikacja  - długa fala 2021

 

    Gracz RAZEM VI - X listopad 02.12 09.12 16.12 30.12
1 ******* Ciereszko Z 255 141 59 8 10 12 25
2 ***** Cymbalista T. 245 162 26 15 19 23  
3 ***** Skowronek G. 245 150 26 15 19 23 12
4 ****** Dawidowski J. 232 118 59 8 10 12 25
5 * Janiak A. 225 131 41 12 12 19 10
6 * Birowski P. 217 123 41 12 12 19 10
7 *** Rączkowski R. 179 109 24 19 15   12
8 * Czapulak G. 177 113 22 10 6 10 16
9 * Szewczak A. 170 101 37 4 8 16 4
10   Salwa R. 166 132 28     4 2
11   Mileszko J. 158 124 28     4 2
12   Gołąbek M. 151 111 10 6 2 8 14
13 **** Czerniawski M. 150 120       14 16
14   Kozieł W. 147 107 10 6 2 8 14
15 ** Grybel J. 137 123 14        
16 * Jarząb L. 118 76 8   6 10 18
17   Pawłowski A. 111 97 4 2     8
18   Gajek J. 107 77 6 2 8 6 8
19 ** Raczyński W. 88 56       14 18
20 * Stachura A. 83 12 10 19 15 6 21
21   Andrzej Świrzewski 79 67 12        
22 ** Sękowski W. 73 54 19        
23   Stachowiak A. 61 14 27 4   16  
24   Zatorski J. 54 18 20 10     6
25   Szmydyński P. 52 42 10        
26   Szmydyński R, 43 18 19   4 2  
27   Niebudek J 40 18 16       6
28   Mincger R. 33 12         21
29   Zaborowski T. 20 20          
30   Gąska E 16 16          
31   Tyburcy T. 8 2     4 2  
32   Dziech M. 4           4
33   Birowski H. 2 2          
34   Kochański A. 2 2          

 

 

Z ŻALEM INFORMUJEMY, ŻE 17.12.2021 ODSZEDŁ NASZ KOLEGA

 

ks3.pngANDRZEJ ŚWIRZEWSKI

 

 Przez wiele lat zaangażowany w rozwój złotoryjskiego brydża.

Do ostatnich dni aktywnie działając w klubie .

                            Pogrzeb odbył na cmentarzu komunalnym w Złotoryi 27.12.2021.

======================================================================================

 

 

 

 

 

29/07/2021 został rozegrany pierwszy jubileuszowy wakacyjny turniej brydżowy.

Tak narodziła się nowa świecka tradycja !!!

Zwycięzcami zostali Marek Czerniawski-Wojciech Sękowski gratulujemy.

Żyby nie było, że tylko brydżem żyje nasza społeczność, postalowiliśmy

włączyć się w walkę z globalnym ociepleniem i wielkim wysiłkiem zawodników

spożyliśmy lody w liczbie 34. Podjęta została również jednogłośnie deklarację,

w przyszłym roku zjemy nie mniej niż 40. Liczymy, że nasze wysyłki zostaną 

dostrzeżone i zostaniemy nominowani do co najmniej pokojowej nagrody Nobla.

 

 Życzę słonecznych wakacji

(może to jest właśnie metoda na Esse illuminati, a nie psuć sobie wzrok czytając książki)

 

W okresie wakacyjnym będzie mniej okacji do grania ale zachęcam do powtórek z teorii brydża.

Dla członków naszej trzecioligowej drużyny na początek materiał do przyswojenia w sierpniu:

As - 4 pkt, K - 3 pkt, Q - 2 pkt, J - 1 pkt.

 

 ==============================================

 

 

Start III ligi 12-13 czerwca ,

liga okręgowa - mzbs karkonosze rusza 20 czerwca 2021

liga okręgowa wrocławska rozegrała już pierwsze mecze 30 maja 2021.

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na oficjalnej stronie DZBS pojawił się komunikat:

Zarząd DZBS na posiedzeniu zdalnym w dniu 7 grudnia 2020 r. ustalił, że w sezonie 2020/2021 III Liga Dolnośląska składać się będzie z 18 drużyn. W tej sytuacji rozgrywki barażowe o III ligę zostają odwołane, a tym samym drużyny KS Gwardia I (obecnie KS AZS XVI) i OKBS Progress Ostrzeszów pozostają w III lidze

 
Do III ligi awansują oczywiście zwycięzca Ligi Okręgowej  Wrocławskiej – KS Kolejarz III i zwycięzca Ligi Okręgowej Jeleniogórskiej – KKS Ren But Złotoryja oraz wiceliderzy – Stowarzyszenie Szlem Dzierżoniów i KBS Miłkowice.  

 

 cup

 

 

 

 

 

 

            

 

 ======================================================================================

 Długa fala 2020

 

    Gracz RAZEM I-III VII VIII IX 01X 08X 15X
1 * Szewczak A.    0 313 117 61 46 67 4 8 10
2 9* Ciereszko Z 310 151   69 52 21 17  
3 9* Poznysz A. 310 151   69 52 21 17  
4 *** Czapulak G.     3 284 104 89 20 37 14 14 6
5 **** Birowski P.        6 267 121 53 35 24   21 13
6 **** Janiak A.          4 266 127 57 16 45 8   13
7 * Rączkowski R. 3 236 96 45 22 34 10 12 17
8 * Salwa R.          1 231 107 26 33 45 6 10 4
9   Gołąbek M.      2 223 111 46 12 32 12 2 8
10 *** Czerniawski M. 216 70 65 38 14 17 6 6
11 *** Skowronek G. 208 113 23   33 8 21 10
12 *** Stachowiak A. 207 76 21 46 52 4 8  
13 * Mileszko J.      4 207 107 26 31 23 6 10 4
14   Kozieł W.         4 190 78 46 12 32 12 2 8
15 * Świrzewski A. 189 100 35 18 32   4  
16   Grybel J. 187 86 45 22 22   12  
17 * Cymbalista T. 182 113 14 35 6 14    
18 * Szmydyński P. 155 94 35 10 12   4  
19   Gajek J.           3 140 62 24 12 24 2 14 2
20 ** Pawłowski A. 113 55 20   21     17
21 * Sękowski W. 95 56 16     17 6  
22   Zdaniuk A. 73 71 2          
23 * Wegner B. 52   23 29        
24 * Kozajda B. 47 47            
25   Ćwięk J. 46 22 6   8 10    
26   Raczyński W. 44 14   18 12      
27   Michalski M. 33       33      
28   Zatorski J. 30 30            
29   Niebudek J 30 30            
30   Wiszniewski H 25 25            
31   Śnieżko Kamila 24   24          
32   Depta St. 20 6   2 8 2   2
33   Gąska E 17     17        
34   Sokołowska U. 8 8            
35   Kozik K. 8 8            
36   Preyzner R. 6 6            
37   Karbowiak M. 6 6            
38   Stachowiak K. 4   4          
39   Tyburcy T. 2   2          

================================

 

W dniu 20-02-2020 rozegrany został turniej pamięci Piotra Krawczyka

gratulujemy zwycięzcom Zbigniewowi Ciereszcze i Aleksandrowi Poznyszowi

t20200220z

 

t20200220b

 

t20200220a

 

 

 

 

rozgrywki w sali baletowej

 

 

 

 

 

Liga - drużyna Renbut Złotoryja

Meczami z: JKBS Seniorzy Jawor oraz ZKBS I Zgorzelec wygranymi 19,22:0,78 oraz 13,15 : 6,85 zakończyła się jesienna część rozgrywek ligi okręgowej. Drużyna KKS RenBut Złotoryja na cztery mecze przed końcem rundy zasadniczej zajmuje drugie miejsce tracąc 4 VP do drużyny pierwszej – KB Zabobrze Jelenia Góra i mając 7 VP przewagi nad drużynami trzecią i czwartą. Do rozegrania naszej drużynie pozostały jeszcze cztery mecze z najsilniejszymi drużynami z czoła tabeli. Będą one decydować o układzie w tabeli i awansie do fazy play-off.

 

                      
   

 


 
 

.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

           

Orzeł Fredi

kurczaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0037

Co robi brydżowy as jak mu syn pokazuje świadectwo?

Wyciąga PASA

 

            

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

V MISTRZOSTWA ZŁOTORYI - 23/06/2019

Gratulacje na mistrzów:

1 Józef Sudoł - Andrzej Zdaniuk

2 Janusz Mileszko - Ryszard Salwa

3 Marcin Rój - Waldemar Maciejewski

 

Nagrody specjalne:

Dla najlepszej pary klubowej:

Andrzej Świrzewski - Piotr Szmydyński

Dla najlepszej pary złotoryjskiej:

Grzegorz Skowronek - Andrzej Stachowiak

Dla najlepszej pary Powiatu Złotoryjskiego:

Andrzej Kozajda - Piotr Birowski

 

 

 


 

 

 

==============================================================================================

 

 

21-02-2019 Rozegraliśmy turniej pamięci Piotra Krawczyka

Wszystkim kolegom którzy wzięli udział w turnieju dziękujemy, a zwycięskiej parze:

Grzegorz Skowronek i Tadeusz Cymbalista - gratulujemy

 

 


imag0480


------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakończyliśmy rozgrywki 2018

W czwartek 20 XII rozegraliśmy ostatni turniej w 2018 roku.

W  43 turniejach zagrało 39 zawodników i po zaciętej walce wyłoniliśmy zwyciężców klasyfikacji długofalowej.

1 Grzegorz Czapulak

2 Piotr Birowski

3 Andrzej Pawłowski

 

 

Zwycięzcom gratulujemy

Pełny ranking w zakładce "Długa fala 2018"

 


====================================================================

IV MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 26 maja 2018 r.

 graf0.png

Wyniki końcowe

 mistrzostwa 2018

Dziękujemy wszystkim walczącym w Mistrzostwach Złotoryi o puchar Burmistrza

i gratulujemy zwycięzcom

1. Piotr Klubnicki - Lech Warężak

2. Mariusz Ilnicki - Przemysław Saliński

3. Łukasz Rokita - Ireneusz Szulc

 

Najlepsza złotoryjska para:

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

Najlepsza para drużyny Ren-But

Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak


 

====================================================================

 

 

III MISTRZOSTWA ZŁOTORYI  w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

GP Dolnego Śląska 7 maja 2017 r.

 graf0.png

 Wyniki końcowe


ZWYCIĘZCY:

1 Albina Suder - Ryszard Suder

2 Bronisław Tabisz - Ryszard Makuch

3 Jerzy Zatorski - Grzegorz Czapulak

 

Najlepsza para powiatu złotoryjskiego:  Andrzej Pawłowski - Adam Szewczak

Najlepsza para "Renbut Złotoryja":   Józef Grybel - Bolesław Grybel

Nagroda "młodzi waleczni" - dla pary juniorskiej:  Maciej Betliński - Sebastian Zimorski

 

 


 

 

 

 

============================

 Rozegraliśmy "Pierwszy turniej im. Prima Aprilisa" o jajo niespodziankę 

 

Nagroda "Dla największego Orła x 2"

 

DSC_0696.JPG

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a dla małych kurczaków nagroda pocieszenia

 DSC_0699.JPG

---------------------------------------------------------------------

asy

wezmę to jest w ładnym kolorze

DSC_0698.JPG

-------------------------------------------------------------------------

z daleka wygląda jak generalska buława

DSC_0693.JPG

-----------------------------------------------------------------------

jak się dobrze gra to i efekty są

DSC_0694.JPG


 

Fotografie z Mistrzostw Foto Mistrzostwa

 
 
 
 
 

II MISTRZOSTWA ZŁOTORYI w

BRYDŻU SPORTOWYM PARAMI

 

 IMG_2062K.jpg

 

 

WYNIKI 2016-06-11

 

TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZŁOTORYJA

1 miejsce Maciej Rochowicz - Robert Księżopolski

2 miejsce Dorota Kwintkiewicz - Ryszard Makuch

3 miejsce Aleksander Poznysz - Tomasz Baj

 

 PUCHAR STAROSTY

(dla najlepszej pary powiatu złotoryjskiego)

Piotr Krawczyk - Mariusz Dziech

 IMG_2098K.jpg

 

NAGRODA DLA NAJLEPSZEJ PARY RENBUT ZŁOTORYJA

Piotr Birowski - Andrzej Janiak

 

 

zokir